Kim jesteśmy?

Jesteśmy bezpośrednim importerem artykułów promocyjnych, który w swoim portfolio zgromadził następujące marki:
- AdPen,
- PenSite,
- Fruit of the Loom,

Działamy w branży reklamowej od kilku lat. Koncentrujemy sprzedaż głównie na rynku polskim, gdzie jesteśmy wiodącym dystrybutorem długopisów reklamowych.
Nie ograniczamy się jednak do działalności na rynku rodzimym – w ostatnim czasie obserwujemy dynamiczną sprzedaż naszych produktów w Europie Zachodniej.
Jesteśmy członkiem programu Solidni w Biznesie, a także należymy do PSI – międzynarodowej organizacji zrzeszającej dystrybutorów materiałów reklamowych.
Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie – biuro handlowe i magazyn, w którym znajduje się kilka milionów pozycji z bieżącą dostępnością i rozwiniętą siecią logistyczną.
Dodatkowo, dysponujemy nowoczesną pracownią drukarską, dzięki czemu znakowanie artykułów piśmiennych jest wykonywane solidnie i zawsze na czas.

Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, kreatywni z dużym potencjałem do działania i niewyczerpanymi pokładami pozytywnej energii. Dokładamy starań, by współpraca z nami była wygodna i satysfakcjonująca. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu chętnie odwiedzamy klientów.

Historia

Nasza firma powstała pod nazwą AdPen jako importer długopisów reklamowych. Sukcesywnie poszerzamy ofertę o nowe modele długopisów i dbamy o utrzymanie stanów magazynowych, dzięki czemu nasze propozycje cieszą się dużym zainteresowaniem.
W ofercie posiadamy również własne długopisy, zaprojektowane i wykonane w Polsce.
Równolegle do AdPen działa również nasza platforma PenSite z szeroką gamą artykułów piśmiennych znanych i cenionych na świecie marek. Strona ta jest uzupełnieniem oferty o takie artykuły jak: pióra wieczne i kulkowe, ołówki oraz zestawy piśmienne.
Na rynku działamy pod nazwą EXITO GROUP ze względu na poszerzenie oferty o kolejny brand – tym razem branży tekstylnej z nową platforma – Fruit of the Loom oferującą szeroki wybór odzieży, która stanowi doskonały nośnik reklamy.
W planach mamy rozbudowę firmy o kolejne działy branży reklamowej, dzięki czemu każdy klient będzie mógł odnaleźć wśród naszych propozycji gadżet odpowiadający potrzebom firmy.

Sukces w biznesie jest jak jazda na rowerze. Albo jedziesz naprzód, albo upadasz.

(Jackson Brown)